KONTAKT STRONA GŁÓWNA STRONA CENTRUM INFORMACJI TURYSTYCZNO-KULTURALNEJ
PolskiEnglishDeutschРусский
PolskiEnglishDeutschРусский
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Czcionka:
KALENDARZ IMPREZ

The week's events
Mon Tues Wed Thur Fri Sat Sun
Lip 31, '17 Sie 1, '17

Kategoria: Główna73 Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Zamknij73 Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego 1 sierpnia 2017

Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz oraz Dyrektor Muzeum Historycznego w Ełku Kazimierz Bogusz

zapraszają

1 sierpnia 2017r o godz. 17.00

na uroczystości obchodów

73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Program obchodów:

Godz. 17.00 - złożenie wieńców pod Pomnikiem Poległych za Wolną i Niezawisłą Polskę
Godz. 18.00 - msza św. w katedrze pw św. Wojciecha w Ełku

Sie 2, '17 Sie 3, '17

Kategoria: GłównaMulatka 2017

ZamknijMulatka 2017 3 sierpnia 2017

MULATKA już od 23 lat sprawia, iż na 3 dni zjeżdża się do Ełku najweselsza śmietanka polskiej sceny kabaretowej, a także od kilku do kilkunastu grup przedstawicieli młodych talentów. Kabaretowe "świeżynki" walczą o Grand Prix przeglądu, a znane gwiazdy gwarantują spędzenie udanego wieczoru. Na scenie MULATKI swoje pierwsze kroki stawiały takie kabarety, jak: Jurki, Ciach, Ireneusz Krosny, Grzegorz Halama, Mumio, Łowcy.B, Kuzyni, Ani Mru Mru, Widelec, Noł Nejm, Czesuaf, PUK. Większość z nich została stałymi bywalcami MULATKI.

W tym roku bawić nas będą Kabaret Ciach, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Krzysztof Daukszewicz, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski.

Prowadzenie: Przemysław Sasza Żejmo - Kabaret Jurki
3 SIERPNIA (czwartek)

17.00 Konkurs - (sala widowiskowa ECK) 10 zł
20:00 Kabaret Młodych Panów program: "Bogowie" (amfiteatr) - sektor A/B ? przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

4 SIERPNIA (piątek)

17.00 Konkurs (sala widowiskowa ECK) - 10 zł
20.00-21:30 Benefis Artura Andrusa wystąpią:

Artur Andrus
Jacek Fedorowicz
Andrzej Poniedzielski
Krzysztof Daukszewicz
Kabaret Ciach
Kabaret Jurki
Dariusz Kamys - Hrabi
Grzegorz Halama
Czesław Tenor Jakubiec

(amfiteatr) sektor A/B - przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

PROWADZENIE: Artur Andrus
5 SIERPNIA (sobota)

11.00 Śniadanie w Amfiteatrze - wstęp wolny prowadzenie Przemysław Sasza Żejmo - Konkurs publiczności, losowanie nagród wśród głosującej publiczności
17:00 Koncert laureatów (sala widowiskowa) - 20 zł

MULATKABARETON

20:00 Nowaki program: "Moda na Nowaki"
21:00 Krzysztof Daukszewicz program: "Nareszcie w Dudapeszcie"
21:30 Kabaret Ciach program: "Gołębie i krety"

(amfiteatr) : sektor A/B - przedsprzedaż 50/40zł w dniu koncertu 60/50 zł

KARNETY na wszystkie wydarzenia:

SEKTOR A - 150 zł ( rzędy I-X)
SEKTOR B - 120 (rzędy XI i dalej)

KARNETY na koncerty w amfiteatrze:

SEKTOR A - 130 zł ( rzędy I-X)
SEKTOR B - 100 (rzędy XI i dalej)

JURY:

Grzegorz Halama
Krzysztof Daukszewicz
Czesław Tenor Jakubiec
Jacek Fedorowicz

Sie 4, '17

Kategoria: GłównaMulatka 2017

ZamknijMulatka 2017 3 sierpnia 2017

MULATKA już od 23 lat sprawia, iż na 3 dni zjeżdża się do Ełku najweselsza śmietanka polskiej sceny kabaretowej, a także od kilku do kilkunastu grup przedstawicieli młodych talentów. Kabaretowe "świeżynki" walczą o Grand Prix przeglądu, a znane gwiazdy gwarantują spędzenie udanego wieczoru. Na scenie MULATKI swoje pierwsze kroki stawiały takie kabarety, jak: Jurki, Ciach, Ireneusz Krosny, Grzegorz Halama, Mumio, Łowcy.B, Kuzyni, Ani Mru Mru, Widelec, Noł Nejm, Czesuaf, PUK. Większość z nich została stałymi bywalcami MULATKI.

W tym roku bawić nas będą Kabaret Ciach, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Krzysztof Daukszewicz, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski.

Prowadzenie: Przemysław Sasza Żejmo - Kabaret Jurki
3 SIERPNIA (czwartek)

17.00 Konkurs - (sala widowiskowa ECK) 10 zł
20:00 Kabaret Młodych Panów program: "Bogowie" (amfiteatr) - sektor A/B ? przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

4 SIERPNIA (piątek)

17.00 Konkurs (sala widowiskowa ECK) - 10 zł
20.00-21:30 Benefis Artura Andrusa wystąpią:

Artur Andrus
Jacek Fedorowicz
Andrzej Poniedzielski
Krzysztof Daukszewicz
Kabaret Ciach
Kabaret Jurki
Dariusz Kamys - Hrabi
Grzegorz Halama
Czesław Tenor Jakubiec

(amfiteatr) sektor A/B - przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

PROWADZENIE: Artur Andrus
5 SIERPNIA (sobota)

11.00 Śniadanie w Amfiteatrze - wstęp wolny prowadzenie Przemysław Sasza Żejmo - Konkurs publiczności, losowanie nagród wśród głosującej publiczności
17:00 Koncert laureatów (sala widowiskowa) - 20 zł

MULATKABARETON

20:00 Nowaki program: "Moda na Nowaki"
21:00 Krzysztof Daukszewicz program: "Nareszcie w Dudapeszcie"
21:30 Kabaret Ciach program: "Gołębie i krety"

(amfiteatr) : sektor A/B - przedsprzedaż 50/40zł w dniu koncertu 60/50 zł

KARNETY na wszystkie wydarzenia:

SEKTOR A - 150 zł ( rzędy I-X)
SEKTOR B - 120 (rzędy XI i dalej)

KARNETY na koncerty w amfiteatrze:

SEKTOR A - 130 zł ( rzędy I-X)
SEKTOR B - 100 (rzędy XI i dalej)

JURY:

Grzegorz Halama
Krzysztof Daukszewicz
Czesław Tenor Jakubiec
Jacek Fedorowicz

Sie 5, '17

Kategoria: GłównaMulatka 2017

ZamknijMulatka 2017 3 sierpnia 2017

MULATKA już od 23 lat sprawia, iż na 3 dni zjeżdża się do Ełku najweselsza śmietanka polskiej sceny kabaretowej, a także od kilku do kilkunastu grup przedstawicieli młodych talentów. Kabaretowe "świeżynki" walczą o Grand Prix przeglądu, a znane gwiazdy gwarantują spędzenie udanego wieczoru. Na scenie MULATKI swoje pierwsze kroki stawiały takie kabarety, jak: Jurki, Ciach, Ireneusz Krosny, Grzegorz Halama, Mumio, Łowcy.B, Kuzyni, Ani Mru Mru, Widelec, Noł Nejm, Czesuaf, PUK. Większość z nich została stałymi bywalcami MULATKI.

W tym roku bawić nas będą Kabaret Ciach, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Krzysztof Daukszewicz, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski.

Prowadzenie: Przemysław Sasza Żejmo - Kabaret Jurki
3 SIERPNIA (czwartek)

17.00 Konkurs - (sala widowiskowa ECK) 10 zł
20:00 Kabaret Młodych Panów program: "Bogowie" (amfiteatr) - sektor A/B ? przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

4 SIERPNIA (piątek)

17.00 Konkurs (sala widowiskowa ECK) - 10 zł
20.00-21:30 Benefis Artura Andrusa wystąpią:

Artur Andrus
Jacek Fedorowicz
Andrzej Poniedzielski
Krzysztof Daukszewicz
Kabaret Ciach
Kabaret Jurki
Dariusz Kamys - Hrabi
Grzegorz Halama
Czesław Tenor Jakubiec

(amfiteatr) sektor A/B - przedsprzedaż 50/40 zł w dniu koncertu 60/50 zł

PROWADZENIE: Artur Andrus
5 SIERPNIA (sobota)

11.00 Śniadanie w Amfiteatrze - wstęp wolny prowadzenie Przemysław Sasza Żejmo - Konkurs publiczności, losowanie nagród wśród głosującej publiczności
17:00 Koncert laureatów (sala widowiskowa) - 20 zł

MULATKABARETON

20:00 Nowaki program: "Moda na Nowaki"
21:00 Krzysztof Daukszewicz program: "Nareszcie w Dudapeszcie"
21:30 Kabaret Ciach program: "Gołębie i krety"

(amfiteatr) : sektor A/B - przedsprzedaż 50/40zł w dniu koncertu 60/50 zł

KARNETY na wszystkie wydarzenia:

SEKTOR A - 150 zł ( rzędy I-X)
SEKTOR B - 120 (rzędy XI i dalej)

KARNETY na koncerty w amfiteatrze:

SEKTOR A - 130 zł ( rzędy I-X)
SEKTOR B - 100 (rzędy XI i dalej)

JURY:

Grzegorz Halama
Krzysztof Daukszewicz
Czesław Tenor Jakubiec
Jacek Fedorowicz

Kategoria: GłównaObserwacje ptaków w Puszczy Boreckiej

ZamknijObserwacje ptaków w Puszczy Boreckiej 5 sierpnia 2017

Kategoria: GłównaMazurskie Lato Muzyczne

ZamknijMazurskie Lato Muzyczne 5 sierpnia 2017
Sie 6, '17

Kategoria: GłównaEłckie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

ZamknijEłckie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej 6 sierpnia 2017

6.08.2017
Katedra św. Wojciecha
godz. 19:00

Program koncertu:

J.F. Haendel VIII Sonata F-dur op.1 nr 11 na flet i basso continuo: Grave, Allegro, Alla Siciliana, Allegro.
J.S. Bach "Schlummert ein" aria z kantaty "Ich habe genug" BWV82 w opracowaniu na sopran, flet i basso continuo
A. Vivaldi ? Domine Deus z Glorii RV589 (w oprac. jak wyżej)
M.Corrette Tambourin (pozytyw)
C.P.E. Bach Hamburger Sonate G-dur na flet i b.c.: Allegretto, Rondo - Presto.
J.Haydn Benedictus z "Kleine Orgelmesse" w opracowaniu na sopran, flet i basso continuo
W.A. Mozart Andante C-dur KV 315 w opracowaniu na flet i basso continuo
W.A. Mozart Agnus Dei z Mszy koronacyjnej? i Alleluja z "Exultate, jubilate" w opracowaniu na sopran, flet i basso continuo.

Gabriela Ciołek-Sitter - sopran
Barbara Śrubarz - flet
Aleksandra Stopa - wiolonczela
Elżbieta Włosek-Żurawiecka - organy/pozytyw

Category Key

  • Główna
DUŻY KALENDARZ

Prawa autorskie © turystyka.elk.pl 2017